środa, 5 listopada 2014

Inside Baseball 45 - Umarł Mikołaj niech żyje Mikołaj

 Ściągnij odcinek
Znalezione w otchłaniach internetu


 UWAGA MÓWIMY O PENISACH. I przeklinamy.

wersja youtube:


NOTKI:

 - Harry Potter i Żydzi Półkrwi

 - Coraz bliżej świeta
http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-zyje-john-moore-sw-mikolaj-z-reklam-coca-coli/z5cz5

 - Zła karma wróci do ciebie
http://www.nydailynews.com/news/world/australian-man-rob-gas-station-boomerang-article-1.1959158

https://www.youtube.com/watch?v=9DDHxOqFkAs

 - Z butami do filmu
http://uk.ign.com/articles/2014/10/22/first-360-degree-documentary-to-release-on-oculus-rift

 - Drozdzowka z wkladka
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,16895128,Odlotowe_drozdzowki_z_opiatami__Policja_je_konfiskuje.html

 - Pseudozoofilia
http://facet.onet.pl/warto-wiedziec/mial-spedzic-pol-roku-w-wiezieniu-przez-seks-z-tygrysem-wyszedl-na-wolnosc-zwierze/q6j8t

 - Fight the power
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3620360,ojciec-matka-i-synowie-pobili-9-policjantow,id,t.html?cookie=1

 - Wpadłeś mi w oko
http://spectrum.ieee.org/automaton/robotics/medical-robots/robotic-microscallops-can-swim-through-your-eyeballs

 - Let’s be cops
http://www.imdb.com/title/tt1924435/


12 komentarzy:

 1. Gif z Whose Line! Props dla was za to! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.fpiec.pl/post/2014/11/06/pornozlotuptaka
  czy tylko mnie, seks pokazany w ten sposób, śmieszy?

  OdpowiedzUsuń
 3. napad z harpunem, oddawałbym pieniądze. poza tym widać że ktoś jest specjalistą.

  co do rasistowskiej kreskówki z poprzedniego odcinka - moja koleżanka z los angeles pracuje w tradycyjnej polskiej restauracji, z przodu obsługa w części nawet mówiąca po polsku, z tyłu - pierogi lepią sami meksykanie. podobno to kwestia małej pensji jaką biorą. pewnie przejęli dużą część etatów w tej branży, może budka z tacos to po prostu kolejna, normalna dla nich praca.

  świetny podcast, tylko wyglądam jak jebany szaleniec kiedy śmieję się w losowych momentach

  OdpowiedzUsuń
 4. Odnośnie tytułów naukowych wszędzie. Mieszkam w Czechach i tutaj takie coś to standard, na nagrobkach, w adresach, reklamach itp. Jak zaglądasz na stronę siłowni to każdy trener chwali się swoim Mgr czy Bc. W dowodach osobistych pełna tytulatura, nawet w legitymacji studenckiej po licencjacie dopisują Bc. A mają te tytuły czasem rozbudowane jak: doc. PhDr. Vojtěch Kolman, Ph.D.; prof. Ing. Miroslav Tůma, CSc.. Ale to też trochę spełnienie postulatu Mateusza, bo niektóre tytuły mówią co ta za doktoraty porobili i czy nie przypadkiem z europeistyki.

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=ML2aQTn_1Ao kolejne złoto z south parku

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do tunelu przez Ziemię, tu jest artykuł: http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_train . Zakładając jednorodny rozkład gęstości i pomijając opór powietrza i tarcie o ścianę tunelu (siła Coriolisa będzie dociskać o ile tunel nie będzie między biegunami), grawitacja przeciągnie przedmiot przez prosty tunel po dowolnej cięciwie w 42,2 minuty. No i powietrze w środku będzie, bo ciśnienie atmosferyczne będzie je wpychać.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.complex.com/pop-culture/2014/10/samsung-butt-robot-galaxy-phone-wont-bend
  ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Zabezpieczenie Ubisoftu narzucające połączenie z netem przestaje działać po bodajże dwóch latach, wypuszczana jest specjalna łatka.

  OdpowiedzUsuń
 9. [1] Pomysł z dalszym kontynuowaniem Harrego Potterra I Żydów Półkrwi jest jak najbardziej dobry i - podobnie jak chyba większość słuchaczy - bardzo chętnie usłyszę o jego kolejnych losach [2] W jednym z ostatnich odcinków wspominaliście o serialu Once Upon A Time. Swego czasu obejrzałem dwa pierwsze sezony, a potem niemal zupełnie o tym serialu zapomniałem. Ostatnio nadrabiam zaległosci, oglądając sezon trzeci. Niemalże od razu przypomniałem sobie czemu tak łatwo było mi o tej serii zapomnieć. Otóż 95% postaci to przesłodzeni, praworządni idioci. Zwłaszcza Śnieżka, która nie mogła by zrobić niczego złego, nawet gdyby ją gwałtem zmuszali. Do tego dochodzi Henry, dzieciak którego najchętniej zadusiłbym już po dwóch sekundach od chwili jak się pojawił. Tak naprawdę JEDYNE postacie, które da się polubić to Regina, czyli Zła Królowa oraz Rumpelstiltskin. Co ciekawe, obecnie emitowany jest już czwarty sezon tego serialu. Wiecie co to oznacza? Ano to, że poprzednie sezony sprzedały się na tyle dobrze, aby robić kolejne. To z kolei prowadzi mnie do wniosku, że widzowie najwidoczniej lubią przesłodzonych bohaterów z przysłowiowym kijem w d*pie. A może to po prostu ja jestem dziwny, skoro niemal zawsze stawałem po stronie 'tych złych'.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie jestem pewny, czy macie dość materiałów na kolejny odcinek, podrzucam coś od siebie => http://goo.gl/cg3CJ9

  OdpowiedzUsuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=JKPwtDjzJMI
  Nie wiem czy jeszcze to obczaicie przed nagrywaniem, ale łapcie. Trailer kolejnej części filmu o nazistach po drugiej stronie księżyca. Twórcy dorzucają dwie kolejne teorie spiskowe. :D

  OdpowiedzUsuń