sobota, 24 stycznia 2015

Inside Baseball Special #1: Piłka w Trybuny!

 Ściągnij odcinek
Znalezione w otchłaniach internetu


 UWAGA MÓWIMY O PENISACH. I przeklinamy.

wersja youtube:


To odcinek, który miał trwać pół godziny, ale wyszło jak zawsze. Odcinek nie reprezentuje zwyczajowej formy podkastu. Ale w zasadzie obrazuje jego styl.

NOTKI: - intro
https://www.youtube.com/watch?v=RTxlh65Pe14

- Kiedy koko w audycji mówi o Danielu Waltersie, ma na myśli Damiena Waltersa:

 - Śnieżka
http://4.bp.blogspot.com/-1mtTMfbKITQ/U3On9ni0lrI/AAAAAAAABio/MWR6GRIqWzE/s1600/DSC_0006.png i tak, ten mężczyzna jest ojcem śnieżki. :P

- Muzeum na Majdanku:
http://www.majdanek.eu/

3 komentarze:

 1. Konrad miał tu rację, chodzi o osobliwość w technologii. Jest to moment, w którym technologia rozwija się już tak szybko, że człowiek nie ma już możliwości ani przewidzenia tego, co będzie, ani możliwości zrozumienia tego, co jest.

  Raymond Kurzweil w tym wykładzie stwierdza, że osobliwość ma nastąpić w okolicach 2045 roku. Jeśli jest to prawda ... Panowie, jeszcze za naszego życia szykuje się niezła jazda. Wpłynie to na wszystko. Politykę, gospodarkę itd. Już to o czym wspominaliście, jest widoczne: prawo nie nadąża za technologią. A kolejka będzie teraz jechać jeszcze szybciej.


  Co do przecinków. Polecam korzystać z tego portalu: https://www.languagetool.org/.

  OdpowiedzUsuń
 2. Koko, Czesi zarabiają więcej od nas, ale ceny są trochę wyższe, więc na jedno wychodzi. Jedyne co jest w Czechach tańsze to piwo. W centrum Wrocławia 8pln to standard, tutaj gdyby kazali ludziom płacić 50koron za pół litra to chyba by wybuchły zamieszki. Tańsze jest też żarcie w gospodach, choć w supermarketach jest już wyraźnie drożej niż u nas. Polska to tani kraj generalnie.
  Dodam jeszcze czeskie polecanki: Film Otesanek - para która nie może mieć dzieci, adoptuje pieniek. Pieniek rośnie i zaczyna zjadać wszystko dookoła. http://www.imdb.com/title/tt0228687/?ref_=fn_al_tt_1
  Film Jedna ręka nie klaszcze (Jedna ruka netleska) http://www.filmweb.pl/Jedna.Reka.Nie.Klaszcze - to jest po prostu czeski film. Dobre zwłaszcza po alkoholu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli komuś brakuje szumu w tle istnieje strona z dźwiękiem kawiarni czy innego miejsca https://coffitivity.com/ podobno niektórym pomaga to w pracy

  OdpowiedzUsuń