wtorek, 3 maja 2016

Inside Baseball 96 - Panel Ekspertów 1

 Ściągnij odcinek
Znalezione w otchłaniach internetu
 UWAGA MÓWIMY O PENISACH. I przeklinamy.

wersja youtube:


NOTKI:

 - intro
https://www.youtube.com/watch?v=fNmDkZLRgBs

 - Małe latawice
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-11-latka-wyszla-ze-szkoly-i-przeleciala-600-km,639326.html

- wykres IB od dhoine

5 komentarzy:

 1. Po pierwsze chciałem napisać ten komentarz do poprzedniego IB ,ale jesteście ostatnio coś zbyt regularni i zauważyłem że jest nowe. Super ^^
  Co do Adventure Time to oglądałem serial od początku na polskim Cartoon Network potem w okolicach czwartego sezonu przerzuciłem się na odcinki w oryginale ,przy szóstym odszedłem od serialu potem nadrobiłem ,teraz jestem na bieżąco i nasuwa mi się pewna refleksja. Serial z totalnej losowości i przyjemnych ,śmiesznych postaci stał się skomplikowaną ,emocjonalną historią ,a postaci stały się bucami. np. Finn z wesołego bohatera stał się kapryśnym dupkiem który myśli że wszystko kręci się wokół niego.
  Królewna balonowa z zaradnej ,ale i tak damy do ocalenia stałą się bezwzględnym dyktatorem ,która stworzyła innego dyktatora.
  Jake...Jake jest dalej zajebisty.
  Jedynie lodowy król stał się dużo fajniejszym gościem ,ale jest też mnóstwo niepotrzebnych bohaterów na czele z lumpy space princess.

  OdpowiedzUsuń
 2. Radzę zapamiętać: jeżeli truskawki są duże: NIE KUPUJ :) Parę lat temu pracowałem przy zbiorach truskawek w anglii. Rano jeden gość polewał jakimś szajsem zielone małe truskawki, a wieczorem zbieraliśmy truskawki o średnicy 4cm. Na szczęście na porzeczkach nie ładowali tyle chemii wiec z nich robiliśmy winko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mateusz: to może być początek pięknej, technicznej przyjaźni <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam takie wrażenie, że ten odcinek powstał jakby trochę w pośpiechu... Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale wolałam dłuższe odcinki jednak.

  OdpowiedzUsuń